KONST / Litografier / Litografi 8023068
nr 802 3068
Carin Adler
(f. 1929), Sverige
Litografi, Carin Adler (f. 1929), 155/250, signerad, motivets mått: 37x52
Carin Adler, född 1929, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 januari 2013
kl 19:25:37
19/1 08:28:31